o firmie

Firma Mircom Computers powstała w 2005 roku. Głównym profilem firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna firm.

Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem sieci komputerowych oraz sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego, kas fiskalnych i oprogramowania. Od 2007 roku do oferty wprowadziliśmy montaż monitoringów przemysłowych i jesteśmy partnerem handlowym firmy MERX. 

JAK DOJADĘ?

Jadąc od galerii „Park Handlowy Kęty” w stronę Lidla, przy najbliższej ulicy skręcasz w prawo, my znajdujemy się w szarym budynku z wejściem po jego lewej stronie!

Jadąc od Lidla w stronę galerii „Park Handlowy Kęty”, przy najbliższej ulicy skręcasz w lewo, my znajdujemy się w szarym budynku z wejściem po jego lewej stronie!

FAKTY O NAS

Liczby mówią za siebie...

0 +
Zadowolonych klientów
0 +
Ukończonych projektów
0
Lat doświadczenia

Firma Mircom Computers powstała w 2005 roku. Głównym profilem firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna firm.

Opis

Ponadto zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem sieci komputerowych oraz sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego, kas fiskalnych i oprogramowania. Od 2007 roku do oferty wprowadziliśmy montaż monitoringów przemysłowych i jesteśmy partnerem handlowym firmy MERX. 

Partnerstwo

Firma jest autoryzowanym partnerem oprogramowania medycznego ASSECO POLAND MMedica do prowadzenia rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia. Nasza firma jest również certyfikowanym partnerem firmy odzyskującej dane Kroll Ontrack.

Największymi firmami, z którymi współpracujemy to m.in.: Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej; Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w gminie Kęty.

Jeśli masz problem, możemy rozwiązać go zdalnie. Wystarczy, że pobierzesz plik szybkiej pomocy.